Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SA78AHB0G
SA78AHB0G
SA78AHB0G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SA78AHB0G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SA78AHB0G
Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis TVS DIODE 78V 126V DO204AC
(v ameriških dolarjih)
7000 pcs
Product parameter
številka dela SA78AHB0G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis TVS DIODE 78V 126V DO204AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 943057 pcs Podatkovni list SA5.0 - SA170
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 78V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 126V Napetost - razčlenitev (min) 86.7V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-204AC (DO-15) Serija Automotive, AEC-Q101, SA
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 500W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.1A