SFS1002GHMNG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFS1002GHMNG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFS1002GHMNG
Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE GEN PURP 100V 10A TO263AB
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela SFS1002GHMNG Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE GEN PURP 100V 10A TO263AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 975mV @ 5A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V Paket naprave za dobavitelja TO-263AB (D²PAK)
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija Automotive, AEC-Q101
Povratni čas obnovitve (trr) 35ns Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 100V 10A Surface Mount TO-263AB (D²PAK)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 100V Tok - Povprečni popravek (Io) 10A
Capacitance @ Vr, F 70pF @ 4V, 1MHz
Podobni izdelki
  • del #:SFS-750
  • Proizvajalci:Bivar, Inc.
  • Opis:CARD GUIDE SNAP 7.5LX.075"SW NAT
  • Na zalogi:5156
 RFQ
  • del #:SFS-800
  • Proizvajalci:Bivar, Inc.
  • Opis:CARD GUIDE SNAP 8LX.075"SW NAT
  • Na zalogi:5872
 RFQ
  • del #:SFS-651
  • Opis:CARD GUIDE SNAP 6.51LX.075SW NAT
  • del #:SFS08ZG-M6
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:DC DC CONVERTER 5V 43W