Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SMA6J26A R3G
SMA6J26A R3G
SMA6J26A R3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SMA6J26A R3G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SMA6J26A R3G
Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis TVS DIODE 26V 40.9V DO214AC
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela SMA6J26A R3G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis TVS DIODE 26V 40.9V DO214AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 327224 pcs Podatkovni list SMA6J Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 26V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 40.9V Napetost - razčlenitev (min) 28.9V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AC (SMA) Serija SMA6J
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer DO-214AC, SMA
Druga imena SMA6J26A R3GCT
SMA6J26A R3GCT-ND
SMA6J26AR3GCT
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.7A Zmogljivost @ Pogostost -