Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SMF22AHRVG
SMF22AHRVG
SMF22AHRVG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SMF22AHRVG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SMF22AHRVG
Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 1180595 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs75000 pcs
Product parameter
številka dela SMF22AHRVG Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 1180595 pcs Podatkovni list SMF5.0A - SMF100A
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 22V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V Napetost - razčlenitev (min) 24.4V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SOD-123W Serija Automotive, AEC-Q101
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 200W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOD-123W
Druga imena SMF22AHRVGTR delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.6A