TS15P02GHC2G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TS15P02GHC2G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | TS15P02GHC2G |
|---|---|
| Proizvajalec | TSC (Taiwan Semiconductor) |
| Opis | BRIDGE RECT 1P 100V 15A TS-6P |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 10800 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | TS15P02GHC2G | Proizvajalec | TSC (Taiwan Semiconductor) |
|---|---|---|---|
| Opis | BRIDGE RECT 1P 100V 15A TS-6P | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Kategorija | Diskretnih polprevodniških proizvodov | Voltage - Peak Reverse (Max) | 100V |
| Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če | 1.1V @ 15A | Tehnologija | Standard |
| Paket naprave za dobavitelja | TS-6P | Serija | Automotive, AEC-Q101 |
| Pakiranje | Tube | Paket / primer | 4-SIP, TS-6P |
| delovna temperatura | -55°C ~ 150°C (TJ) | Tip montaže | Through Hole |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Tip diode | Single Phase |
| natančen opis | Bridge Rectifier Single Phase Standard 100V Through Hole TS-6P | Trenutna - povratna puščanja @ Vr | 10µA @ 100V |
| Tok - Povprečni popravek (Io) | 15A |