Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > D55342E07B511AR
D55342E07B511AR
D55342E07B511AR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi D55342E07B511AR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela D55342E07B511AR
Proizvajalec TT Electronics
Opis RES SMD 511 OHM 0.1% 1/4W 1206
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 14223 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela D55342E07B511AR Proizvajalec TT Electronics
Opis RES SMD 511 OHM 0.1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 14223 pcs Podatkovni list MIL-CHIP Series
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija Military, MIL-PRF-55342, RM1206
Odpornost 511 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W