Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > HM17-895821LF
HM17-895821LF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HM17-895821LF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HM17-895821LF
Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 820UH 320MA 1.57 OHM
Product parameter
številka dela HM17-895821LF Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 820UH 320MA 1.57 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4698 pcs Podatkovni list HM17 Model
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.307" Dia (7.80mm) Ščitenje Unshielded
Serija HM17 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 820µH
Višina - sedež (maks.) 0.374" (9.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 820µH Unshielded Wirewound Inductor 320mA 1.57 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 1.57 Ohm Max
Trenutna ocena 320mA Tok - nasičenost -