Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > HM53-001R8HLF
HM53-001R8HLF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HM53-001R8HLF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HM53-001R8HLF
Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 1.8UH 15A 3.5 MOHM TH
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela HM53-001R8HLF Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 1.8UH 15A 3.5 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4811 pcs Podatkovni list HM53 Model
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Toroidal
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.906" Dia (23.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija HM53 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.8µH Unshielded Toroidal Inductor 15A 3.5 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 3.5 mOhm Max
Trenutna ocena 15A Tok - nasičenost -