Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > HM61-20102LFTR13
HM61-20102LFTR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HM61-20102LFTR13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HM61-20102LFTR13
Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 1MH 270MA 4.3 OHM SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela HM61-20102LFTR13 Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 1MH 270MA 4.3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5507 pcs Podatkovni list HM61 Model
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.335" L x 0.250" W (8.51mm x 6.35mm) Ščitenje Unshielded
Serija HM61 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 155°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 1mH
Višina - sedež (maks.) 0.224" (5.70mm) Frekvenca - Samozadostna 1.6MHz
natančen opis 1mH Unshielded Wirewound Inductor 270mA 4.3 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 4.3 Ohm
Trenutna ocena 270mA Tok - nasičenost -