Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > HM66A-0732100MLF13
HM66A-0732100MLF13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HM66A-0732100MLF13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HM66A-0732100MLF13
Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 10UH 1.4A 64 MOHM SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela HM66A-0732100MLF13 Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 10UH 1.4A 64 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4013 pcs Podatkovni list HM66A Model
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) Ščitenje Shielded
Serija HM66A Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Shielded Wirewound Inductor 1.4A 64 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 64 mOhm Max
Trenutna ocena 1.4A Tok - nasičenost -