Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > HM71-10680LFTR
HM71-10680LFTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HM71-10680LFTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HM71-10680LFTR
Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 68UH 400MA 860 MOHM
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela HM71-10680LFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 68UH 400MA 860 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5296 pcs Podatkovni list HM71 Model
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm) Ščitenje Unshielded
Serija HM71 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.115" (2.92mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 68µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 860 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 860 mOhm Max
Trenutna ocena 400mA Tok - nasičenost 400mA