Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > HM71-20470LFTR
HM71-20470LFTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HM71-20470LFTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HM71-20470LFTR
Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 47UH 800MA 390 MOHM
Product parameter
številka dela HM71-20470LFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 47UH 800MA 390 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4553 pcs Podatkovni list HM71 Model
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm) Ščitenje Unshielded
Serija HM71 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 47µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 47µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 390 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 390 mOhm Max
Trenutna ocena 800mA Tok - nasičenost 1A