Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > HM71-501R0LFTR
HM71-501R0LFTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HM71-501R0LFTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HM71-501R0LFTR
Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 1UH 8.6A 9 MOHM SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela HM71-501R0LFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 1UH 8.6A 9 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4998 pcs Podatkovni list HM71 Model
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm) Ščitenje Unshielded
Serija HM71 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.280" (7.11mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1µH Unshielded Wirewound Inductor 8.6A 9 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 9 mOhm Max
Trenutna ocena 8.6A Tok - nasičenost 20A