Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > HM71-50681LFTR
HM71-50681LFTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HM71-50681LFTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HM71-50681LFTR
Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 680UH 720MA 1.1 OHM
Product parameter
številka dela HM71-50681LFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 680UH 720MA 1.1 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4916 pcs Podatkovni list HM71 Model
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm) Ščitenje Unshielded
Serija HM71 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 680µH
Višina - sedež (maks.) 0.280" (7.11mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 680µH Unshielded Wirewound Inductor 720mA 1.1 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max
Trenutna ocena 720mA Tok - nasičenost 1.2A