Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > HM73-151R0LFTR13
HM73-151R0LFTR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HM73-151R0LFTR13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HM73-151R0LFTR13
Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 1UH 10A 2.2 MOHM SMD
Product parameter
številka dela HM73-151R0LFTR13 Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 1UH 10A 2.2 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4214 pcs Podatkovni list HM73 Model
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.461" L x 0.413" W (11.70mm x 10.50mm) Ščitenje Shielded
Serija HM73 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 155°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.220" (5.60mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1µH Shielded Inductor 10A 2.2 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.2 mOhm Max
Trenutna ocena 10A Tok - nasičenost 34A