Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > HM78-40221LFTR
HM78-40221LFTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HM78-40221LFTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HM78-40221LFTR
Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 220UH 360MA 1.17 OHM
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela HM78-40221LFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 220UH 360MA 1.17 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4425 pcs Podatkovni list HM78 Model
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm) Ščitenje Shielded
Serija HM78 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 220µH
Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 220µH Shielded Inductor 360mA 1.17 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.17 Ohm Max
Trenutna ocena 360mA Tok - nasičenost -