Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Nizi, Signal transformatorji > HM78D-755470MLFTR
HM78D-755470MLFTR
HM78D-755470MLFTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HM78D-755470MLFTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HM78D-755470MLFTR
Proizvajalec TT Electronics
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 47UH SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela HM78D-755470MLFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 47UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 72000 pcs Podatkovni list HM78D Model
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.303" L x 0.303" W (7.70mm x 7.70mm) Ščitenje Shielded
Serija HM78D Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 987-1442-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število tuljav 2 Tip montaže Surface Mount
Induktivnost - priključena v seriji 198.6µH Induktivnost - povezana vzporedno 47µH
Višina 0.189" (4.80mm) natančen opis Shielded 2 Coil Inductor Array 198.6µH Inductance - Connected in Series 47µH Inductance - Connected in Parallel 216 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 1.15A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - serija 865 mOhm DC Resistance (DCR) - vzporedno 216 mOhm
Trenutna zasičenost - serija 710mA Trenutna nasičenost - vzporedno 1.41A
Trenutna ocena - serija 573mA Trenutna ocena - vzporedno 1.15A