Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > HM79-102R2LFTR13
HM79-102R2LFTR13
HM79-102R2LFTR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HM79-102R2LFTR13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HM79-102R2LFTR13
Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 2.2UH 1.75A 71 MOHM
Product parameter
številka dela HM79-102R2LFTR13 Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 2.2UH 1.75A 71 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5343 pcs Podatkovni list HM79 Model
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija HM79 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 1.75A 71 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 71 mOhm Max
Trenutna ocena 1.75A Tok - nasičenost -