Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > M55342E06B1B50R
M55342E06B1B50R
M55342E06B1B50R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M55342E06B1B50R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M55342E06B1B50R
Proizvajalec TT Electronics
Opis RES SMD 1.5K OHM 0.1% 0.15W 0805
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 16489 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela M55342E06B1B50R Proizvajalec TT Electronics
Opis RES SMD 1.5K OHM 0.1% 0.15W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 16489 pcs Podatkovni list MIL-CHIP Series
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.081" L x 0.050" W (2.06mm x 1.27mm) Serija Military, MIL-PRF-55342, RM0705
Odpornost 1.5 kOhms Moč (Watts) 0.15W