Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > PCF0805R-200RBT1
PCF0805R-200RBT1
PCF0805R-200RBT1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PCF0805R-200RBT1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PCF0805R-200RBT1
Proizvajalec TT Electronics
Opis RES SMD 200 OHM 0.1% 1/10W 0805
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela PCF0805R-200RBT1 Proizvajalec TT Electronics
Opis RES SMD 200 OHM 0.1% 1/10W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 281852 pcs Podatkovni list PCF Series
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija PCF - Precision
Odpornost 200 Ohms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena 985-1292-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 200 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Metal Film Sestava Metal Film