Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > OWERDLVTNF-125.000000
OWERDLVTNF-125.000000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OWERDLVTNF-125.000000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OWERDLVTNF-125.000000
Proizvajalec Taitien
Opis OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela OWERDLVTNF-125.000000 Proizvajalec Taitien
Opis OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija OW Ocene -
Pakiranje Strip Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVDS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.053" (1.35mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 125MHz
natančen opis 125MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 50mA