Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > TYETACSANF-26.000000
TYETACSANF-26.000000
TYETACSANF-26.000000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TYETACSANF-26.000000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TYETACSANF-26.000000
Proizvajalec Taitien
Opis OSC TCXO 26MHZ 3.3V CLP SW SMD
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela TYETACSANF-26.000000 Proizvajalec Taitien
Opis OSC TCXO 26MHZ 3.3V CLP SW SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.8 V ~ 3.3 V
Tip TCXO Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija TY Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod Clipped Sine Wave Druga imena 1664-1297-2
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±500ppb
Pogostost 26MHz natančen opis 26MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 2mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -