Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > XYCBBCNANF-32.000000
XYCBBCNANF-32.000000
XYCBBCNANF-32.000000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi XYCBBCNANF-32.000000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela XYCBBCNANF-32.000000
Proizvajalec Taitien
Opis CRYSTAL 32MHZ 10PF SMD
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela XYCBBCNANF-32.000000 Proizvajalec Taitien
Opis CRYSTAL 32MHZ 10PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.081" W (2.55mm x 2.05mm) Serija XY
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Load Capacitance 10pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Toleranca frekvence ±10ppm
Stabilnost frekvence ±10ppm Pogostost 32MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 60 Ohms natančen opis 32MHz ±10ppm Crystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead