Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > BRL2012T150M
BRL2012T150M
BRL2012T150M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BRL2012T150M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BRL2012T150M
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 15UH 300MA 1.3 OHM SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela BRL2012T150M Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 15UH 300MA 1.3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Ščitenje Unshielded
Serija BR, L Type Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 587-3020-6
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Frekvenca - Samozadostna 15MHz
natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 1.3 Ohm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max
Trenutna ocena 300mA Tok - nasičenost 220mA