Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > CBC2012T2R2M
CBC2012T2R2M
CBC2012T2R2M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CBC2012T2R2M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CBC2012T2R2M
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 2.2UH 640MA 429 MOHM
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs75000 pcs
Product parameter
številka dela CBC2012T2R2M Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 2.2UH 640MA 429 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Ščitenje Unshielded
Serija CB, C Type Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 587-1601-2
CBC2012T2R2M-ND
LQ CB C2012T2R2M
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.057" (1.45mm) Frekvenca - Samozadostna 70MHz
natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 640mA 429 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 429 mOhm Max
Trenutna ocena 640mA Tok - nasičenost 530mA