Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > LAL04KB151K
LAL04KB151K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LAL04KB151K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LAL04KB151K
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 150UH 175MA 4.2 OHM TH
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela LAL04KB151K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 150UH 175MA 4.2 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5367 pcs Podatkovni list LA(L/N/P) Axial Leaded Inductors
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm) Ščitenje Unshielded
Serija LA, L Type Ocene -
Q @ Frek 45 @ 796kHz Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena LA LAL 04KB 151K
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 3.5MHz natančen opis 150µH Unshielded Inductor 175mA 4.2 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 4.2 Ohm Max Trenutna ocena 175mA