Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > LB2016T680K
LB2016T680K
LB2016T680K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LB2016T680K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LB2016T680K
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 68UH 55MA 3 OHM SMD
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs
10000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
številka dela LB2016T680K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 68UH 55MA 3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1587430 pcs Podatkovni list LB Series Inductors CatalogLB2016T680K Spec Sheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja 0806 (2016 Metric)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Ščitenje Unshielded
Serija LB Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0806 (2016 Metric) Druga imena 587-2505-2
LB2016T680K-ND
LQ LB 2016T680K
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Frekvenca - Samozadostna 10MHz
natančen opis 68µH Unshielded Wirewound Inductor 55mA 3 Ohm 0806 (2016 Metric) DC Resistance (DCR) 3 Ohm
Trenutna ocena 55mA Tok - nasičenost -