Domov > Izdelki > transformatorji > Močnostni transformatorji > 1200MD-1-004
1200MD-1-004
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1200MD-1-004 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1200MD-1-004
Proizvajalec Talema
Opis XFMR TOROIDAL 1200VA THRM PROTCT
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 508 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
3 pcs
Product parameter
številka dela 1200MD-1-004 Proizvajalec Talema
Opis XFMR TOROIDAL 1200VA THRM PROTCT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 508 pcs Podatkovni list MD Series, Medical Grade
Kategorija transformatorji Utež 22 lbs (10kg)
Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 120V, Series 240V Napetost - primarna 100V, 120V, 200V, 240V
Napetost - izolacija 5000Vrms Tip Toroidal
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 183.00mm Dia x 81.00mm W
Serija MD Sekundarno navijanje (s) Single, Multiple Taps
Primarno navijanje (i) Dual, Multiple Taps Moč - maks 1200 VA
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Tok - izhod (maks.) Parallel 10A, Series 5A
Center Tapnite No
Podobni izdelki
1200BJ Image
1201 Image
1200TA Image
1200BI Image
  • del #:1200BI
  • Proizvajalci:Klein Tools
  • Opis:GOLDEN TRI-CUT BLADES, 100-PK
  • Na zalogi:442
1201 Image
  • del #:1201
  • Proizvajalci:Adafruit
  • Opis:VIBRATION MOTOR 11000 RPM 5VDC