Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > trenutne pretvorniki > L37S500D15M
L37S500D15M
L37S500D15M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi L37S500D15M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela L37S500D15M
Proizvajalec Tamura
Opis SENSOR
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela L37S500D15M Proizvajalec Tamura
Opis SENSOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6055 pcs Podatkovni list Current Sensor Product ListL37SzzzD15 Series
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 15V
Serija L37S D155 Tip senzorja Hall Effect, Open Loop
Občutljivost - Odzivni čas 3µs
Polarizacija Unidirectional Pakiranje Bulk
Paket / primer Module Izhod Ratiometric, Voltage
Druga imena 9-L37S500D15MZY delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število kanalov 1 Tip montaže Chassis Mount
Linearnost ±1% Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pogostost - Za merjenje DC
natančen opis Current Sensor 500A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional Module Tok - Supply (Max) 20mA
Trenutni - zaznavanje 500A Natančnost -