OVS-12J-UC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OVS-12J-UC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OVS-12J-UC
Proizvajalec Tamura
Opis AC/DC CONVERTER 12V 96W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela OVS-12J-UC Proizvajalec Tamura
Opis AC/DC CONVERTER 12V 96W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4511 pcs Podatkovni list OVS-U Series
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 8.60" L x 4.88" W x 2.37" H (218.4mm x 124.0mm x 60.2mm) Serija OVS-U
Moč (Watts) 96W delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Učinkovitost 70% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 30A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 30A Odobritve -