Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > trenutne pretvorniki > S25P100D15Y
S25P100D15Y
S25P100D15Y
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi S25P100D15Y z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela S25P100D15Y
Proizvajalec Tamura
Opis SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC
(v ameriških dolarjih)
300 pcs
Product parameter
številka dela S25P100D15Y Proizvajalec Tamura
Opis SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6269 pcs Podatkovni list S25PzzzD15Y Series
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba ±12 V ~ 15 V
Serija S25PXXXD15Y Tip senzorja Hall Effect, Closed Loop
Občutljivost - Odzivni čas 1µs
Polarizacija Bidirectional Pakiranje Bulk
Paket / primer Module Izhod Ratiometric, Current
Druga imena 9-S25P100D15YZY
MT7358
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število kanalov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Linearnost ±0.15%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost DC ~ 100kHz
Za merjenje AC/DC natančen opis Current Sensor 100A 1 Channel Hall Effect, Closed Loop Bidirectional Module
Tok - Supply (Max) 16mA Trenutni - zaznavanje 100A
Natančnost ±0.5%