Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > T1812-181J
T1812-181J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T1812-181J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T1812-181J
Proizvajalec Tamura
Opis FIXED IND 180UH 120MA 9.5 OHM
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela T1812-181J Proizvajalec Tamura
Opis FIXED IND 180UH 120MA 9.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4498 pcs Podatkovni list T1812 Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 1812
Velikost / dimenzija 0.195" L x 0.150" W (4.95mm x 3.81mm) Ščitenje Unshielded
Serija T1812 Ocene -
Q @ Frek 40 @ 796kHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 180µH
Višina - sedež (maks.) 0.143" (3.63mm) Frekvenca - Samozadostna 8MHz
natančen opis 180µH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 9.5 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 9.5 Ohm Max
Trenutna ocena 120mA Tok - nasičenost -