Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > TS1608-6R8M
TS1608-6R8M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TS1608-6R8M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TS1608-6R8M
Proizvajalec Tamura
Opis FIXED IND 6.8UH 1.2A 65 MOHM SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela TS1608-6R8M Proizvajalec Tamura
Opis FIXED IND 6.8UH 1.2A 65 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4782 pcs Podatkovni list TS1608-zzz
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm) Ščitenje Shielded
Serija TS1608 Ocene -
Q @ Frek 40 @ 200kHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.115" (2.92mm) Frekvenca - Samozadostna 50MHz
natančen opis 6.8µH Shielded Inductor 1.2A 65 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 65 mOhm Max
Trenutna ocena 1.2A Tok - nasičenost -