Domov > Izdelki > vgrajeni računalniki > Posamezne sveta računalniki (SPG) > PICOIMX6U10R1GBSD
PICOIMX6U10R1GBSD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PICOIMX6U10R1GBSD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PICOIMX6U10R1GBSD
Proizvajalec TechNexion
Opis KIT STARTER FOR I.MX6
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela PICOIMX6U10R1GBSD Proizvajalec TechNexion
Opis KIT STARTER FOR I.MX6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1208 pcs Podatkovni list
Kategorija vgrajeni računalniki Nadzorni časovnik -
Video izhodi HDMI, LVDS, MIPI, TTL USB USB OTG 2.0
Vmesnik za shranjevanje SD, SDIO Hitrost 1.0GHz
Velikost / dimenzija 1.375" x 1.625" (36mm x 40mm) Serija PICO
RAM zmogljivost / nameščen 1GB/1GB Moč (Watts) -
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Število jeder 2