Domov > Izdelki > Kabli, Žice - Upravljanje > Spiral Wrap, razširljiv Sleeving > CNN1.50BK
CNN1.50BK
CNN1.50BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CNN1.50BK z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CNN1.50BK
Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1.5" X 200' BLACK
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 104 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs
Product parameter
številka dela CNN1.50BK Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1.5" X 200' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 104 pcs Podatkovni list Flexo® Conductive Datasheet
Kategorija Kabli, Žice - Upravljanje Premer -
Debelina stene 0.028" (0.71mm) Atributi atributov Expandable
Tip Sleeving Serija Flexo® Anti-Stat
Druga imena 1030-1408
CNN1.50BK-ND
Q7146857A
delovna temperatura -45°C ~ 150°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Material Nylon, Carbonized, Halogen Free Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 200' (60.96m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut, EMI Resistant, Shielded Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 1.500" (38.10mm)
Premer - znotraj, razširjen 2.500" (63.50mm) Barva Black