Domov > Izdelki > Kabli, Žice - Upravljanje > Spiral Wrap, razširljiv Sleeving > DWG3.50BK
DWG3.50BK
DWG3.50BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DWG3.50BK z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DWG3.50BK
Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 3.5" X 75' BLACK
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 95 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela DWG3.50BK Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 3.5" X 75' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 95 pcs Podatkovni list Gator Wrap CatalogGator Wrap Spec Sheet
Kategorija Kabli, Žice - Upravljanje Premer -
Debelina stene 0.050" (1.27mm) Atributi atributov Split Flexible Tube
Tip Self Wrap Serija Gator Wrap™
delovna temperatura -51°C ~ 121°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Zaščita tekočin Petroleum Resistant, Water Resistant
Dolžina 75.00' (22.86m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 3.500" (88.90mm) Premer - znotraj, razširjen -