Domov > Izdelki > Kabli, Žice - Upravljanje > Spiral Wrap, razširljiv Sleeving > NHN1.50BK
NHN1.50BK
NHN1.50BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi NHN1.50BK z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela NHN1.50BK
Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1.5" X 100' BLACK
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 736 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela NHN1.50BK Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1.5" X 100' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 736 pcs Podatkovni list Gorilla Sleeve DatasheetGorilla Catalog Page
Kategorija Kabli, Žice - Upravljanje Premer -
Debelina stene 0.050" (1.27mm) Atributi atributov Expandable
Tip Sleeving Serija Gorilla Sleeve®
Druga imena 1030-1312
NHN1.50BK-ND
delovna temperatura -60°C ~ 150°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Material Polyamide Monofilament, Halogen Free Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Zaščita tekočin Gasoline Resistant, Salt Water Resistant Dolžina 100' (30.48m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut Varstvo okolja UV Resistant
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 1.500" (38.10mm)
Premer - znotraj, razširjen 1.750" (44.45mm) Barva Black