Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > AX02-304R6
AX02-304R6
AX02-304R6
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AX02-304R6 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AX02-304R6
Proizvajalec Triad Magnetics
Opis FIXED IND 4.6UH 9A 8.3 MOHM SMD
(v ameriških dolarjih)
480 pcs
Product parameter
številka dela AX02-304R6 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis FIXED IND 4.6UH 9A 8.3 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 76856 pcs Podatkovni list AX02 Series Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja SMD
Velikost / dimenzija 0.524" L x 0.591" W (13.30mm x 15.00mm) Ščitenje Shielded
Serija AX02 Ocene -
Q @ Frek - Paket / primer 2-SMD, J-Lead
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 4.6µH Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 4.6µH Shielded Wirewound Inductor 9A 8.3 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 8.3 mOhm Max
Trenutna ocena 9A Tok - nasičenost 14A