Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > AX97-40681
AX97-40681
AX97-40681
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AX97-40681 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AX97-40681
Proizvajalec Triad Magnetics
Opis FIXED IND 680UH 780MA 1 OHM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela AX97-40681 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis FIXED IND 680UH 780MA 1 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 45429 pcs Podatkovni list AX97 Series Drawing
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.634" L x 0.622" W (16.10mm x 15.80mm) Ščitenje Unshielded
Serija AX97 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 680µH
Višina - sedež (maks.) 0.284" (7.21mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 680µH Unshielded Wirewound Inductor 780mA 1 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Trenutna ocena 780mA Tok - nasičenost -