Domov > Izdelki > transformatorji > Močnostni transformatorji > FP16-3000
FP16-3000
FP16-3000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FP16-3000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FP16-3000
Proizvajalec Triad Magnetics
Opis PC MOUNT POWER TRANSFORMER
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela FP16-3000 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis PC MOUNT POWER TRANSFORMER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5207 pcs Podatkovni list FP16-3000 Datasheet
Kategorija transformatorji Utež 1.4 lbs (635g)
Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 8V, Series 16V Napetost - primarna 115V, 230V
Napetost - izolacija 2000Vrms Tip Laminated Core
Sklop zaključka PC Pin Velikost / dimenzija 79.25mm L x 63.50mm W
Serija FP Sekundarno navijanje (s) Dual
Primarno navijanje (i) Dual Moč - maks 48 VA
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 34.93mm
Tok - izhod (maks.) Parallel 6A, Series 3A Center Tapnite No