Domov > Izdelki > transformatorji > Močnostni transformatorji > FS16-2250
FS16-2250
FS16-2250
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FS16-2250 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FS16-2250
Proizvajalec Triad Magnetics
Opis PC MOUNT POWER TRANSFORMER
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela FS16-2250 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis PC MOUNT POWER TRANSFORMER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5476 pcs Podatkovni list FS16-2250 Datasheet
Kategorija transformatorji Utež 1.1 lbs (499g)
Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 8V, Series 16V Napetost - primarna 115V, 230V
Napetost - izolacija 2500Vrms Tip Laminated Core
Sklop zaključka PC Pin Velikost / dimenzija 66.68mm L x 55.55mm W
Serija - Sekundarno navijanje (s) Dual
Primarno navijanje (i) Dual Moč - maks 36 VA
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 39.67mm
Tok - izhod (maks.) Parallel 4.5A, Series 2.25A Center Tapnite No