Domov > Izdelki > transformatorji > Močnostni transformatorji > FS28-040-C2
FS28-040-C2
FS28-040-C2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FS28-040-C2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FS28-040-C2
Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR LAMINATED 1.1VA THRU HOLE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
200 pcs400 pcs600 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela FS28-040-C2 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR LAMINATED 1.1VA THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 34479 pcs Podatkovni list FS28-040-C2
Kategorija transformatorji Utež 0.17 lb (77.11g)
Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 14V, Series 28V Napetost - primarna 115V, 230V
Napetost - izolacija 4200Vrms Tip Laminated Core
Sklop zaključka PC Pin Velikost / dimenzija 34.93mm L x 28.58mm W
Serija Split Pack™, Class 2/3, FS Sekundarno navijanje (s) Dual
Primarno navijanje (i) Dual Moč - maks 1.1 VA
Druga imena 237-1573
FS28-040-C2-B
Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 23.80mm
Tok - izhod (maks.) Parallel 80mA, Series 40mA Center Tapnite No