WSU180-1330-R13
WSU180-1330-R13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi WSU180-1330-R13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela WSU180-1330-R13
Proizvajalec Triad Magnetics
Opis 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela WSU180-1330-R13 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7683 pcs Podatkovni list WSU180-1330-R13 Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Utež -
Napetost - izhod 18V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 3.03" L x 1.89" W x 1.22" H (77.0mm x 48.0mm x 31.0mm) Serija WSU
Področje uporabe North America Moč (Watts) 24W
Polarizacija Negative Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Druga imena 237-2181 delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Brez porabe energije 100mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa Fixed Blade Vhodni priključek NEMA 1-15P
Obrazec Wall Mount Učinkovitost Level VI
natančen opis 18V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Tok - izhod (maks.) 1.33A
Dolžina kabla 60" (1.52m) Odobritve cETLus