Domov > Izdelki > Optoelektronika > Panel Kazalniki, Pilot luči > L59UD-R24-W
L59UD-R24-W
L59UD-R24-W
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi L59UD-R24-W z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela L59UD-R24-W
Proizvajalec VCC (Visual Communications Company)
Opis LED PANEL INDICATOR RED 24V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela L59UD-R24-W Proizvajalec VCC (Visual Communications Company)
Opis LED PANEL INDICATOR RED 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 44829 pcs Podatkovni list L59U Series
Kategorija Optoelektronika Valovna dolžina - vrh -
Napetost 24V Kotni kot 60°
Tip LED Sklop zaključka Wire Leads - 6" (152.40mm)
Serija L59U Ocene DC
Panel Cutout Oblika Round Mere izreza plošče 0.25" (6.35mm)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 10mcd
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Preglednost objektiva Diffused
Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 5.08mm Barva objektiva Red
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva svetilke Red
Ingress Protection - Lastnosti -
natančen opis LED Panel Indicator Red Diffused 60° 24V 20mA Round with Domed Top, 5.08mm Wire Leads - 6" (152.40mm) Tok 20mA