Domov > Izdelki > Škatle, Enclosures, Racks > Card Guides > CG3-280/12
CG3-280/12
CG3-280/12
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CG3-280/12 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CG3-280/12
Proizvajalec Vector Electronics & Technology, Inc.
Opis CARD GUIDE 1101.10 280MM
Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
In Stock 1326 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela CG3-280/12 Proizvajalec Vector Electronics & Technology, Inc.
Opis CARD GUIDE 1101.10 280MM Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
količina Na voljo 1326 pcs Podatkovni list 4HP Keyable Card Guides ~
Kategorija Škatle, Enclosures, Racks Serija VectorPak™
Za uporabo s / sorodnimi izdelki 0.062 ~ 0.090" (1.57 ~ 2.29mm) Cards Vrsta pripomočka Polycarbonate, Snap-In Mount, 11.024" (280.00mm)