B048F240T30-EB
B048F240T30-EB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B048F240T30-EB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B048F240T30-EB
Proizvajalec Vicor
Opis EVAL BOARD 24V OUT 300W SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela B048F240T30-EB Proizvajalec Vicor
Opis EVAL BOARD 24V OUT 300W SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5040 pcs Podatkovni list B048x240x30
Kategorija Razvojni Table, kompleti, programerji Napetost - izhod 24V
Napetost - Vhod 38 V ~ 53 V Uporabljena IC / del B048F240T30
Priložena vsebina Board(s) Serija VI Chip® BCM®
Topologija regulatorja Buck Moč - izhod 300W
Izhodi in tipi 1, Isolated Druga imena 1102-1178
B048F240T30-EB-ND
B048F240T30EB
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 5 (48 Hours) Glavni namen DC/DC, Step Down
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca - preklop 3.4MHz
natančen opis B048F240T30 VI Chip® BCM® DC/DC, Step Down 1, Isolated Outputs Evaluation Board Trenutni - izhod 12.5A