Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > B048T480T30
B048T480T30
B048T480T30
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B048T480T30 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B048T480T30
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 48V 300W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela B048T480T30 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 48V 300W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5782 pcs Podatkovni list B048x480x30
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 2.25kV Napetost - Vhod (Min) 38V
Napetost - Vhod (maks.) 55V Tip Bus Converter Module
Velikost / dimenzija 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm) Serija VI Chip® BCM®
Moč (Watts) 300W Pakiranje Tray
Paket / primer Module Druga imena 1102-1133
B048T480T30-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 5 (48 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, UVLO
Učinkovitost 96.4% natančen opis Bus Converter Module DC DC Converter 1 Output 48V 6.3A 38V - 55V Input
Tok - izhod (maks.) 6.3A Aplikacije ITE (Commercial)