DCM3714VD2H26F0C01
DCM3714VD2H26F0C01
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DCM3714VD2H26F0C01 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DCM3714VD2H26F0C01
Proizvajalec Vicor
Opis DC/DC CONVERTER 24V 600W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 221 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs
Product parameter
številka dela DCM3714VD2H26F0C01 Proizvajalec Vicor
Opis DC/DC CONVERTER 24V 600W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 221 pcs Podatkovni list DCM3714xD2H26F0yzz Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - Vhod (Min) 200V
Napetost - Vhod (maks.) 420V Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 3.75" L x 1.40" W x 0.37" H (95.1mm x 35.5mm x 9.3mm) Serija VI Chip® DCM®
Moč (Watts) 600W Pakiranje Box
Druga imena 1102-5480 delovna temperatura -20°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 93%
Tok - izhod (maks.) 25A Odobritve CE