Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V110C15E100BN
V110C15E100BN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V110C15E100BN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V110C15E100BN
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 15V 100W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 661 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela V110C15E100BN Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 15V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 661 pcs Podatkovni list 110V Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 66V
Napetost - Vhod (maks.) 154V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm) Serija MICRO
Moč (Watts) 100W Pakiranje Bulk
Paket / primer Quarter Brick delovna temperatura -10°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 84.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 6.67A 66V - 154V Input
Tok - izhod (maks.) 6.67A Številka osnovnega dela V110C15E100