Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V110C24E100BN2
V110C24E100BN2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V110C24E100BN2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V110C24E100BN2
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 24V 100W
Product parameter
številka dela V110C24E100BN2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 24V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5356 pcs Podatkovni list 110V Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 66V
Napetost - Vhod (maks.) 154V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm) Serija MICRO
Moč (Watts) 100W Pakiranje Bulk
Paket / primer Quarter Brick delovna temperatura -10°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 86.3%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 4.17A 66V - 154V Input Tok - izhod (maks.) 4.17A